klasycznagorzka | e-blogi.pl
Blog klasycznagorzka
y = -(x+5)^{2} + 6 2013-09-29

Zaczynam odczuwać ten nowy rozdział coraz bardziej intensywniej. Wir pracy, dodatkowe zajęcia, tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć. Taak, to z pewnoscią dobry aspekt, który nie pozwala mi rozczulać się nad sobą, załamywać itd. Ale od piątku zaczęło mnie coś zastanawiać..


Istnieć nie znaczy żyć... 2013-09-16

Pogoda nie sprzyja spacerom, lecz tylko przeziębieniom. Tak, sama wiem już coś o tym. I te fatum piątku trzynastego. Jednak nie wszystko było wtedy takie złe. Na przykład spotkanito, naleśniki, spacer w deszczu,śledzenie naszego greckiego konesera bulwiastych warzyw. W końcu moment na rozmowę,herbatę,białą czeko. Chwila dla siebie... w końcu.


Melancholia. krople deszczu bebniące w szyby w pokoju. To chyba dobre uczucie przebudzić się w niedzielne przedpołudnie z ulgą,spokojem może nawet ukojeniem. Zwyczajnie uzmysłowiłam sobie, jak silną wiezią jesteśmy złączeni. Nie trzeba być 24h na dobę obok, aby pozostać tak blisko. Niczym rodzeństwo. By the way,I've just visited the room you used to pop in. Przypomniałam sobie mniej przyjemną scenę, w której siedziałam cała we łzach, na tym krześle. Przy ścianie. Wcisnięta w kąt. Bo wtedy potrzebowałam żeby coś lub ktoś mnie bardziej uścisnął niż wcisnął ale mniejsza już z tym... I twój wzrok. Ta bezmoc. Ale pamiętam twoje słowa:" Nadzieja umiera ostatnia' To właśnie dzięki nim powtarzam sobie, że to nie jest koniec wszystkiego i nic nie musi wyglądać jak teraz. Ten pokój był też świadkiem wygłupów, gaf, ale i takich miłych momentów, które zostały udokumentowane.


I czeka nas ostatnie spotkanito przed stycznitem... i pożegnanie.. Nienawidzę tego. Ale podobno jest to potrzebne, aby się znów przywitać z uśmiechem na ustach i tęsknotą w sercu. Niektórym osobom trudno powiedzieć Farewell. Za trudno.


Potrafimy kochać i marzyć
Dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...

Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas
Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]